Warsztaty poetyckie i wieczór autorski z Klubem Poetyckim "OPAL"!

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku i Klub Poetycki OPAL zapraszają na warsztaty poetyckie i wieczór autorski poetów Beaty Patrycji Klary i Marka Stachowiaka.

 

- Beta Patrycja Klary

urodzona w 1976. Uprawia poezję i prozę. Filolog polski, felietonista, recenzent, animatorka kultury. Wydała siedem książek poetyckich i trzy tomy "Rozmów z piórami". Nominowana do Nagrody Miasta Stołecznego Warszawy w kategorii poezja za książkę De-klaracje 2014. Zdobyła Laury w wielu Ogólnopolskich Konkursach Poetyckich (w 2010 r w OKP im. Mieczysława Czychowskiego „Malowanie słowem”w Szczecinku). Inicjatorka m.in. Rocznicowych czytań (akcja nie tylko ogólnopolska - Niemcy, Belgia, w której odnalazł się jako jedno z pierwszych miast Szczecinek). Dwukrotna laureatka Wawrzynu Lubuskiego. Stypendystka Ministerstwa Kulturty i Dziedzictwa Narodowego. Wielbicielka spacerów z aparatem fotograficznym.

 

- Marek Stachowiak

niebanalny poeta, wielokrotny laureat Turniejów Jednego Wiersza. Prowadzi Slamy Poetyckie w ramch Festiwalu Poetyckiego „Furmanka w drodze” (Gorzów Wlkp.) Wspiera i inicjuje wiele projektów poetyckich. W przygotowaniu książkowy debiut poetycki „Tata jest od tego”.


WARSZTATY POETYCKIE

dnia: 17.02. 2018 r. (sobota)

godz. 15:00

SALA CK ZAMEK ( Szczecinek, ul. Mickiewicza 1)

wstęp wolny.


WIECZÓR AUTORSKI

Beaty Patrycji Klary i Marka Stachowiaka

KTO KOCHA KOBIETY”

dnia 18.02.2018 r. (niedziela)

godz. 16.00

Piano Bar CK ZAMEK

(ul. Mickiewicza 1)

wstęp wolny

Oprawa muzyczna:

Radosław Sokołowski i Waldemar Tomaszewski

moderator: Krytyna Mazur.

 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: