Mocarze 2017 rozdane! 

Za nami tegoroczna, XIV edycja konkursu gospodarczego „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego”. To był jak zwykle niezapomniany i pełen emocji wieczór, kiedy wyróżniono podmioty, przedsięwzięcia i osoby, które w minionym roku zasłużyły na to w sposób szczególny.

W tej edycji pojawiło się pewne novum wśród kategorii. Na początku regulaminowe zawiłości wyjaśniła sekretarz Kapituły Katarzyna Oleś. I tak pierwszą z nowości była kategoria „Udany Debiut, w której intencją Kapituły było uhonorowanie tych, którzy na lokalny rynek dopiero wkroczyli i … zrobili to z przytupem, oferując mieszkańcom coś czego w naszym powiecie jeszcze nie było. Nietuzinkowy pomysł, kreatywność i siła przebicia, to główne kryteria, którymi kierowała się Kapituła dokonując wyboru. Druga zmiana dotyczyła kategorii Najlepszy Produkt Roku. W tym przypadku pojawiły się trzy podkategorie: produkt spożywczy, produkt technologiczny , produkt turystyczny i inne.
W tym roku wpłynęło ogółem 55 zgłoszeń, a nominacje uzyskało 43 kandydatów.

Galę uświetniła wspaniała Pilska Orkiestra Rozrywkowa pod dyrekcją Andrzeja Prokopowicza, której towarzyszyła zjawiskowa wokalistka Estera Naczk. Gwiazdą wieczoru był Jacek Borkowski, który zaprezentował ponadczasowe utwory Franka Sinatry.

Tegoroczną Galę prowadził Piotr Rozmus, a pomagali mu przyjaciele z Samorządowej Agencji Promocji i Kultury: Maja i Ignacy.

Gratulujemy laureatom, a firmy z powiatu szczecineckiego zapraszamy do udziału w XV edycji konkursu.

 

 

Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie internetowej: 

http://www.powiat.szczecinek.pl/a…/mocarze-2017-rozdane.html

 
Tekst: Piotr Rozmus 

Foto: Kinga Bronakowska

 

 

2018_MOCARZ_GALERIA_1.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_10.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_11.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_12.jpg
2018_MOCARZ_GALERIA_2.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_3.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_4.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_5.jpg
2018_MOCARZ_GALERIA_6.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_7.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_8.jpg 2018_MOCARZ_GALERIA_9.jpg


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: