Lato na MAXXXA w Szczecinku!

Koncert „Lato na Maxa” - koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej RMF Maxx. 27 lipca na szczecineckiej scenie zaprezentują się Bajm, Papa D., Rudnik.

 

Bajm

 

Beata Kozidrak, jedna z najważniejszych wokalistek w historii polskiej muzyki i zespół który zawładnął sercami całego kraju. Beata i Bajm - to esencja najwyższej jakości w naszym kraju. Melodie znają wszystkie pokolenia, słowa które nie tracą na aktualności, przeboje do których chce się wracać!

 

Papa D.


Papa D. - Powstała w latach 80., polska grupa grająca połączenie pop i dance. Początkowo występowali pod szyldem „Papa Dance”. Na swoim koncie mają 9 albumów, wszystkie w oryginalnym klimacie. Zespół wylansował takie przeboje jak „Kamikaze wróć", „Naj Story” czy „Czarny śnieg”. Ponadto grupa występowała na najważniejszych przeglądach muzycznych w kraju oraz koncertowała za granicą. 

 

Rudnik

 

Adam RUDNIK Rudnicki jest polskim artystą estradowym, twórcą znanych piosenek, producentem i ich wykonawcą. Artysta dał się wszystkim doskonale poznać jako gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, którego był jednym z założycieli. Gdy po pięciu latach działalności członkowie zespołu podjęli decyzję o realizacji innego projektu, RUDNIK natychmiast rozpoczął pracę nad swoją solową płytą.

 

Zapraszamy 27 lipca, start godz. 17:00, Plac koncertowy ulica Kołobrzeska w Szczecinku, wstęp: 5 zł.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: