100 - lecie odzyskania niepodległości!

 

Burmistrz Miasta Szczecinek i Starosta Szczecinecki serdecznie zapraszają na obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oficjalne uroczystości rozpoczną się 11 listopada, o godzinie 12.00 pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Szczegółowy plan obchodów przedstawia się następująco:

 

12:00 – Uroczystości pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
- „Niepodległa dla hymnu” – wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego,
- wystąpienie Burmistrza Miasta Szczecinek – Jerzego Hardie-Douglasa,
- składanie wieńców i kwiatów.

 

18:00„100 na 100 Niepodległej” – pieśni patriotyczne na jazzowo w kinie Wolność. Dla osób, które ze względu na brak miejsc nie będą mogły uczestniczyć w koncercie w sali kinowej przed Ratuszem wystawiony zostanie telebim. ŚPIEWNIK.

 

ZAPRASZAMY DO TRANSMISJI KONCERTU NA ŻYWO - 11 LISTOPADA GODZ. 18:00 .

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy również na imprezy towarzyszące:

 

10.11.18r., godz. 9:00 - Parkrun. Zapraszamy do udziału w 269 biegu parkrun Szczecinek. Wyjątkowa okazja i wyjątkowy biało-czerwony bieg! 

Zabierzcie ze sobą flagi narodowe i biało czerwone stroje. Uczcijmy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości na biegowo! 
Do zobaczenia na starcie!

 

10.11.18r. , godz. 19:00 -  ,,V Nocne Spotkanie Biegowe - Święto Niepodległości''.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów biegania i nordic walking do uczestnictwa w V Nocnym Spotkaniu Biegowym - Święto Niepodległości. 
Spotkajmy się by uczcić Narodowe Święto w sposób dla nas najbardziej oczywisty, przez wspólne bieganie i chodzenie w pięknym nocnym krajobrazie naszego parku miejskiego. Spotykamy się pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie wspólnie zapalimy znicze. Długość trasy ok. 4 km. Nasze spotkanie zakończymy poczęstunkiem w Zamku Książąt Pomorskich. 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: