Zostań wolontariuszem WOŚP!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami w kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta już 27 -ta kwesta odbędzie się 13 stycznia 2019 roku, a grać będziemy pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”

Nabór osób, które chciałyby zostać wolontariuszami rozpoczyna się już teraz, więc nie może Was zabraknąć.

Jeśli znacie kogoś kto również chciałby przyłączyć się do tej szczytnej akcji powiadomcie go. Codziennie od godz. 7:30 do 15:30, można zgłaszać się do SAPiK-u przy ul. Kilińskiego 1, pokój nr 12. Przyszli wolontariusze powinni znać swój nr PESEL, a osoby niepełnoletnie powinny przyjść wraz ze swoim opiekunem prawnym, aby podpisał on oświadczenie wolontariusza. Ponadto NOWOŚĆ – możliwa jest rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem.Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nam pomóc w zbieraniu funduszy na rzecz WOŚP. To dzięki Wam możliwe będzie tegoroczne kwestowanie oraz bicie kolejnego rekordu!!! Bez WAS nam się nie uda!!!



 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: