,,Wiara, The Music Face Of The City'' już w sprzedaży! 

 

 

Z ogromną satysfakcją mam zaszczyt zaprezentować Państwu płytę - dzieło artystów związanych ze środowiskiem muzycznym miasta Szczecinek. Zawiera ona zróżnicowany materiał muzyczny, a w nim zarówno znane piosenki w formie coverów, jak i utwory autorskie, oraz skomponowane specjalnie dla wykonawcy przez uznanych polskich artystów. Prezentujące się zespoły i soliści, to w większości młodzi artyści, którzy już wyraźnie zaznaczyli swoją obecność na mapie muzycznej naszego kraju, a także poza nim. To wokalistki, które zdobywały laury na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki, finaliści i zwycięzcy znanych muzycznych programów telewizyjnych takich jak Droga do gwiazd, Idol, Szansa na sukces, czy Must be the music. Muzycy którzy koncertują i rozsławiają nasze piękne miasto. Część z nich to moi uczniowie, którzy zgodnie z założeniami i ku mojemu zadowoleniu przerośli „mistrza”. Tym bardziej jestem dumny i zarazem zaszczycony, że mogłem w towarzystwie takich wykonawców zaprezentować swoją piosenkę, która również znalazła się na tej płycie i że w tak wyjątkowym gronie możemy być wizytówką muzyczną naszego jakże artystycznego miasta. Ogromne podziękowania dla władz miasta i powiatu, oraz Samorządowej Agencji 
Promocji i Kultury, oraz sponsorów. Ukłony dla Mateusza Krautwursta za piękną piosenkę i dla „Jaśka” Kidawy, który stworzył niepowtarzalną atmosferę do pracy w swoim studio nagrań. Wielkie dzięki dla Jacka Juriewicza,szczecinecczanina - artysty światowego formatu, którego dzieła stanowią szatę graficzną naszej płyty, oraz dla wszystkich wykonawców, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Mam nadzieję, że nasza praca włożona w ten „wielobarwny” muzycznie projekt objawi się Państwu przyjemnością podczas słuchania. 

Krzysztof „Ogień” Leśniewski 

 

Płytę mogą Państwo zakupić w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Bohaterów Warszawy 6 w Szczecinku, oraz w kasie kina Wolność w cenie 14,99 zł. Tej pozycji nie może zabraknąć w Waszej kolekcji!

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: