Przedstawiamy Gwiazdy Festiwalu Art Piknik 2019!

 

Miło nam poinformować, że gwiazdami tegorocznej edycji Festiwalu Art Piknik będzie Ania Rusowicz i zespół Coma.

 

Ania Rusowicz - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60 - tych i 70 - tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do dbiorcy nietuzinkowego i wymagającego. 
Występowała i nagrywała wraz z Davidem Podsiadło, Organkiem, Wojtkiem Mazolewskim, zespołem Raz Dwa Trzy, Maleńczukiem i wieloma innymi cenionymi artystami. Brała udział w wielu telewizyjnych wydarzeniach, festivalach, koncertach takich jak np. Przystanek Woodstock czy Męskie Granie.

 

 

 

Łódzki zespół Coma powstał w czerwcu w 1998 roku, założony przez Dominika Witczaka (gitara) i Tomasza Stasiaka (perkusja). Do tej dwójki dołączyli Wojciech Grenda, Rafał Matuszak, Piotr Rogucki i Marcin Kobez. Coma dotarła do ostatniego etapu przesłuchań konkursu debiutów 2001 w Opolu. Pod koniec 2003 roku grupa rozpoczęła nagrania do debiutanckiej płyty - Pierwsze Wyjście z Mroku. Przed wydaniem pierwszego studyjnego albumu zespół zyskał popularność koncertując u boku Kazika, Sweet Noise, Acid Drinkers i T.Love.

 

 

Pierwszego dnia festiwalu, 19 lipca 2019r. wystapi dla was Ania Rusowicz, natomiast zespół Coma pojawi się 20 lipca 2019r.

 

 

 

 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: