SZKOŁA GOTOWANIA- II sesja- Szczecine!

Tak niewielu ludzi wierzy w to, że styl życia w tym właściwa dieta, mają fundamentalny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, zdolności intelektualne (karierę) i długość życia.

13 kwietnia w piątek o godz. 17:00 w siedzibie fundacji CHSCH ul. Limanowskiego 6/1 w Szczecinku przeprowadzona zostanie druga sesja programu Szkoła Zdrowego Gotowania wg Carolin Muller-Pawlak autorki bestsellerowej książki Naturalna Kuchnia Wegetariańska. Autorka przeprowadziła wraz z mężem, w większych miastach naszego kraju, szereg programów o tej tematyce, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i dobrymi recenzjami.


W programie jak upiec pełnowartościowy chleb i jak przyrządzić wegetariański smalec, pasty i pasztety wegetariańskie. Oprócz pokazu przyrządzania i degustacji potraw wegetariańskich będzie miał miejsce wykład zatytułowany „Największy skandal zbożowy”, mówiący o roli spożywania pieczywa razowego z mąki, z pełnego przemiału.

Szkoła Gotowania adresowana jest do wszystkich osób, które maja problemy z nadwagą, chorobą wieńcową serca, nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą, chorobą nowotworową.


W Polsce ok. 50% wszystkich zgonów powodują choroby serca i naczyń krwionośnych. Jedną z głównych przyczyn jest obecność w organizmie tłuszczów nasyconych a co za tym idzie szkodliwego cholesterolu. Szkodliwe dla organizmu ludzkiego tłuszcze nasycone występują tylko w produktach spożywczych pochodzenia zwierzęcego (mięso, nabiał). Możemy temu przeciwdziałać i leczyć stosując odpowiednia dietę i właściwy styl życia. Szerzej na ten temat usłyszymy i zobaczymy podczas spotkania, które poprowadzą Piotr i Mariola Samulak.


Głównym mecenasem Szkoły Gotowania jest Fundacja ChSCh w Szczecinku.Wstęp wolny. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy tel. 791 349 494.

 

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: