Kabaret PARANIENORMALNI w listopadzie w Szczecinku!

 

Kabaret PARANIENORMALNI wystąpią w kinie Wolność z nowym programem "Z HUMOREM TRZEBA ŻYĆ".

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich , kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie , ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

 

 

Zapraszamy do kina Wolność 30 listopada o godz.16.00.

 

 

Bilety w cenie 55 zł dostępne na stronie internetowej:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-37725-kabaret.paranienormalni.szczecinek.html?fbclid=IwAR2K1-Vyl_uY4xwvps3PUBPZDQmVTgweWCGUdAUJazDQZvSkPlADP9mc0xw oraz w kasie kina Wolność 

 

 

 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: