IV Mistrzostwa Szczecinka w wyciskaniu sztangi leżąc – Martwy ciąg. II Memoriał im. Rafała Bukowskiego.


Organizator Szymonem Podolańczyk, prezes Integracyjnego Klubu Sportów Siłowych Jurand serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecinka i okolic na IV Mistrzostwa Szczecinka Bench-Press – Wyciskanie Sztangi Leżąc Press- oraz Deadlift Martwy ciąg, które odbędą się II Memoriałem Im. Rafała Bukowskiego. Turniej będzie miał podłoże charytatywne. Szczecinecki klub będzie chciał z uzbieranych pieniędzy z wpisowych pokryć dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny chorego chłopca Mateusza Niezgodę, który zmaga się z Autyzmem. Zawody odbędą się w hali sportowej OSiR  przy ulicy Jasnej 2 w Szczecinku. Zainteresowanie wśród zawodników udziałem w szczecineckiej imprezie z roku na rok w powiększa się. Ponad 100 zawodników na chwile obecną opłaciło swój start w zawodach. Natomiast udział w zawodach zgłosiło ponad 230 zawodników z całej Polski. Bedzie to jedna z największych imprez w Polsce w sportach siłowych typu w 2019 roku, która również ma podłoże charytatywne.
- 1 czerwca zawodnicy będą wyciskać sztangę leżąc. Ważenie zawodników odbędzie się od godz. 7:30 do 9:40. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.00. Zawodnicy Będą zmagać się w kategoriach wagowych i wiekowych:
- 2 czerwca zawodnicy będą zmagać się w konkurencji martwy ciąg. Ważenie zawodników odbędzie się od godz. 7:30 do 9:40. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10:00. Zawodnicy będą zmagać się w kategoriach wagowych i wiekowych.
W zawodach każdy może wziąć udział ale musi spełnić kilka warunków. Pierwszy z nich zawodnik musi stawić się w danym dniu w której kategorii chciałbym wziąć udział w godzinach od 7.30 do 9.40 w celu zwarzenia się. Uiścić opłatę w wysokości 100 zł oraz wypełnić należyte dokumenty. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów. Zawodnik musi posiadać obcisłe spodenki lub lajkry najlepiej trykot, strój zapaśniczy. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy, dyplom oraz medal okolicznościowy z imprezy zgodnie z regulaminem. Natomiast najlepsi zawodnicy otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Wstęp wolny. Podczas zawodów będzie można spróbować przeróżnych wypieków za symboliczną kwotę, która zostanie przekazana dla Mateusza. Wszelkie informacje udzieli organizator pod numerem telefonu 501 490 066 lub na stronie www.sfd.pl.

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: