Największe hity PINK FLOYD w kinie Wolność!

 

 


Mamy dobrą wiadomość dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd! Już jesienią rusza trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd! 15 grudnia o godz. 18:00 na scenie sali kina Wolność odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli największe hity z płyty The Wall i nie tylko. 


Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej - fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że utwory z płyty „The Wall” zostaną zaprezentowane w polskiej wersji.

 

Podczas koncertu zagrają:

Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.

 

Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

 

 

Bilety w cenie 80 zł do nabycia:

 

W kasie kina Wolność


Kup Bilecik https://www.kupbilecik.pl/…/…/Szczecinek/The+Wall+po+polsku/


Pan Bilet https://www.panbilet.pl/…/Szcz…/334/Pink+Floyd+Muzyka+Live!/

 

 

Informacje:

 

 kontakt@muzykapinkfloyd.pl 


https://www.facebook.com/MuzykaPinkFloyd/
www.muzykapinkfloyd.pl

 

2019_the_wall_galeria_1.jpg 2019_the_wall_galeria_2.JPG 2019_the_wall_galeria_3.jpg 2019_the_wall_galeria_4.jpg 2019_the_wall_galeria_5.jpg


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: