Wystawa fotografii Roberta Antosza!

 

Galeria Sztuki „Zamek” zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy fotografii pt. „SUBIEKTYWNIE OBIEKTYWEM” autorstwa Roberta Antosza mieszkańca naszego miasta, pasjonata przyrody.
Wernisaż odbędzie się 12 grudnia o godz. 18:00.

 

 

 

 

Robert Antosz – nieustająco i niezmiennie rocznik 68. Wykształcony na leśnika, ukształtowany na absolutnego miłośnika przyrody i pasjonata fotografii. Z aparatem nie rozstaje się od czasów szkoły podstawowej. Wieloletni współpracownik Samorządowej Agencji Promocji i Kultury, założyciel Szczecineckiego Klubu Fotograficznego „Luminis”, laureat wielu konkursów fotograficznych, autor publikujący w prasie, albumach, kalendarzach.

Niezmiennie od lat w fotografii fascynuje mnie to, że w doskonale wybranym okruchu czasu zapisuję pojedynczym zdjęciem w pamięć, jak i jej późniejsze interpretacje, całe historie, opowiadania, których fabułę zawsze redaguje wrażliwość – zarówno moja jak i odbiorców. Fotografia nie jest bezmyślnym „pstrykaniem widoczków”. Fotografia jest nieustającym rozwojem w dostrzeganiu i zapisywaniu nieodwołalnie przemijających chwil – chwil, które trwają czasami zaledwie tysięczne sekundy. Wierzę, że każda z zaprezentowanych prac stanie się opowiadaniem bliskim Twojemu gustowi i wrażliwości.

 

 

 

2019_robert_antosz_galeria_1.jpg 2019_robert_antosz_galeria_2.jpg 2019_robert_antosz_galeria_3.jpg
2019_robert_antosz_galeria_4.jpg 2019_robert_antosz_galeria_5.jpg 2019_robert_antosz_galeria_6.jpg

 

 

 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: