Kabaret Młodych Panów ponownie w kinie Wolność we wrześniu!

 

W związku z utrzymującymi się ograniczeniami nałożonymi na wszelkie wydarzenia kulturalne, informujemy o nowym terminie występu Kabaretu Młodych Panów.

Program "To jest chore" zaplanowany w kinie Wolność na dzień 17.05.2020r. odbędzie się 26.09.2020r. o godzinie 16:00 oraz 19:00.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

 

Bilety w cenie: 70 zł dostępne na stronie internetowej: www.kupbilecik.pl  

 

 

 

 

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: