"Pół geniusz, pół kretyn" Igor Kwiatkowski w nowym programie w kinie Wolność w LISTOPADZIE

 

 

W związku z utrzymującymi się ograniczeniami nałożonymi na wszelkie wydarzenia kulturalne, informujemy o nowym terminie występu Igora Kwiatkowskiego.

Program "Pół geniusz, pół kretyn" zaplanowany w kinie Wolność na dzień 18.04.2020r. odbędzie się 21.11.2020r. (sobota) o godzinie 16:00 oraz 19:00.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność (rząd, nr miejsca, godzina wydarzenia).

* Zwrotu biletów można dokonać zgodnie z regulaminem kina Wolność

 

 

 

 

 

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

 

 Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: