Kabareton oraz Wielki Koncert Coverów!!!

9 lipca o godz. 18:00 na Muszli Koncertowej odbędzie się kabareton z udziałem kabaretów Koń Polski, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Przypomnijmy, że Koń Polski to kabaret satyryczno - polityczny, założony w 1985 roku z inicjatywy Leszka Malinowskiego. Kabaret powstał w środowisku akademickim Wyższej Szkoły Inżynierskiej, obecnie Politechniki w Koszalinie. Kabaret jest gospodarzem kabaretonów w Koszalinie oraz programów TVP z cyklu Fabryka śmiechu.
Tego wieczoru zobaczymy również Kabaret Skeczów Męczących, męski kabaret pochodzący z Kielc. Grupa ta powstała dopiero na początku 2003 roku, mimo to od razu stała się jednym z najczęściej zapraszanych kabaretów w Polsce. Należy również wspomnieć, że tego samego wieczoru naszymi gośćmi będzie Formacja Chatelet. Kabaret ten pochodzi z Krakowa. Jest w doskonałej formie, a ich występy opierają się na silnym kontakcie z widzem.

 

WIELKI KONCERT COVERÓW

 

17 lipca, godz. 18:00 na Muszli Koncertowej odbędzie się wielki koncert coverów, którego gospodarzem będzie Robert Janowski.

Polski piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny. Prowadzi teleturniej Jaka to melodia?. Debiutował na deskach teatrów amatorskich. Występował w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80., m.in. ZOO, Oddział Zamknięty, Sekcja Z. Grał w musicalu Metro Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Współpracował przy tworzeniu musicali, m.in. Do grającej szafy grosik wrzuć i Grosik-2 oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo w Warszawie. Wydał płyty: Co mogę dać (1994), Powietrze (1995), Nieważkość (2005). Jego płyta Song, 3 marca 2010 uzyskała status platynowej płyty

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: