Konkurs na Babę i Mazurka Wielkanocnego!

Zapraszamy do udziału w II edycji Konkursu na Babę i Mazurka Wielkanocnego o nagrodę Starosty Szczecineckiego.


W związku z dużym zainteresowaniem w ubiegłym roku Konkursem na Babę i Mazurka Wielkanocnego o nagrodę Starosty Szczecineckiego, Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku zaprasza mieszkańców miasta i powiatu szczecineckiego do udziału w jego II edycji.


Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy miłośnik wypieków. Warto wziąć udział, gdyż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Przy okazji, poza wypiekami, będzie można zobaczyć, w jaki sposób ubrać świąteczny stół. Swoje propozycje przedstawi Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku.


Finał Konkursu odbędzie się w dniu 27.03.2013 o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Internatu Zespołu Szkół Nr im. Ks. Warcisława IV przy ul.1-go Maja 19. Najlepsze wypieki – ich walory smakowe i wizualne, ocenią profesjonaliści i ... smakosze.


Chętnych prosimy o zgłaszanie się osobiście do sekretariatu szkoły ZS Nr 2, telefonicznie - 94-37-402-46 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - zs2warcislaw@wp.pl do 26.03.2013 do godz. 10.00.

 

Źródło: www.powiat.szczecinek.pl

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: