INFORMUJEMY: Zgodnie z zarządzeniem premiera Mateusza Morawieckiego od jutra - 12 marca, na dwa tygodnie, kino "Wolność" oraz biblioteki miejskie będą zamknięte. Odwołane zostają także wszystkie aktywności i zajęcia w ramach sekcji i klubów SAPiKu.

 

 Repertuar kina

              

Naprzód   PREMIERA! 

 

 Emisja: data: godzina:
PREMIERA! 

            6 marca 

godz. 16:00 (3D) , 18:00  (2D)
9  - 10 marca   godz. 16:00 (3D) , 18:00 (3D)
11 marca   godz. 16:00 (3D)  
Gatunek / Czas trawania:

Animowany / USA / BO / 1 godz. 52 min. / dubbing / 2D, 3D 

 

Opis:

Najnowsza animacja studia Pixar. Tym razem przenosimy się do współczesnego świata zamieszkiwanego przez fantastyczne, bajkowe stworzenia. Razem z dwoma braćmi wyruszymy na niesamowicie zakręconą podróż w poszukiwaniu... magii!

 

 

 

 

 

Bad Boy 

 

 Emisja: data: godzina:
6 marca godz. 20:00
9 - 10 marca  godz. 20:00
Gatunek / Czas trawania: Sensacyjny / Polska / 16+ /2 godz. 15 min.

 

Opis:

Starszy z braci, Piotr został policjantem, dla młodszego Pawła napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola, adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama i prokurator Annę. Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata..   

 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność" 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: