Wszystkich fanów gitarowego brzmienia oraz miłośników kultowego, szczecineckiego klubu Hi-HAT, zapraszamy 26 kwietnia do Piano Baru CK ZAMEK na koncert zespołów FireBall oraz Halo!TuCisza. Wydarzenie będzie zapowiedzią Hi-Hat Festiwalu, który odbędzie się 26 lipca w Szczecinku.

 

FireBall to zespół heavy metalowy, który powstał w 1993 roku. Koncerty grupy cieszyły się dużą popularnością za czasów świetności wspomnianego klubu Hi-Hat w latach 90-tych. I śmiało można stwierdzić, że zespół uzyskał rangę kultowego w Szczecinku. Obecnie reaktywował się po latach w składzie:

 

perkusja: Krzysztof Kalenik

wokal: Piotr Rynkiewicz
bas i drugi wokal Łukasz Szczerbiński
gitara1: Dawid Janowicz
gitara 2: Sławomir Kłuciejasz

 

Zespół Halo! Tu Cisza powstał w 2012 roku w Warszawie. 

Liderem jest Łukasz Stecki zwany Dżapanem, rodowity szczecineczczanin, który tułając się po świecie, osiadł w stolicy. W ich piosenkach można usłyszeć elementy takich gatunków jak rock, funk, blues, czy folk. W warstwie tekstowej Halo! Tu Cisza stara się poruszać ważne sfery życia – nie tylko z punktu widzenia swojego pokolenia. Szuka także inspiracji m.in. w polskiej poezji, swobodnie ją interpretując i aranżując.
W październiku 2013 roku ukazał się ich pierwszy klip zrealizowany przez RedRum Studio - do piosenki "What Is". Obecnie intensywnie przygotowują się do wydania pierwszej EP-ki.

 

Skład:
wokal/gitara: Łukasz Stecki
bas: Bogdan Par
perkusja: Karol Czyżewski

 

 Startujemy o godz. 20:00, wstęp wolny!

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: