Zapraszamy na koncert Patrycji Kosiarkiewicz, który odbędzie się 12 grudnia o godz. 20:30 w Piano Barze Centrum Konferencyjnego Zamek.
 

Patrycja Kosiarkiewicz to kompozytorka, ceniona autorka tekstów, wokalistka. Ma na swoim koncie pięć płyt długogrających. Ostatni solowy krążek artystki – „Ogród niespodzianek” ukazał się w maju 2011 roku nakładem wytwórni Dream Music. Pochodzą z niego dwa popularne single: „Tratwa” oraz „Czy komuś jeszcze wstyd?”


Obecnie artystka jest liderką rockowej kapeli Effortless, przygotowuje nowy, ósmy album w karierze i pracuje nad powieścią obyczajową. 
Jej przygoda z muzyką trwa już 20 lat.


Patrycja ma duże doświadczenie sceniczne. Zagrała ponad 200 koncertów w kraju i za granicą - w Stanach Zjednoczonych (Chicago / Nowy Jork), brała udział w wielu imprezach telewizyjnych i festiwalach, udzieliła setek wywiadów. Jest charyzmatyczną wokalistą, ma świetny i - co wiele osób podkreśla - bardzo ciepły kontakt z publicznością. Tych, którzy znają ją wyłącznie w „delikatnym” wydaniu, zaskakuje przygotowaniem warsztatowym, skalą głosu i rockową energią. Grywała w małym klasycznym składzie - instrumenty klawiszowe, gitara, bas i perkusja, i zawsze potrafiła porwać i poruszyć widzów.

Bilety na koncert wokalistki w cenie 20 zł oraz 25 zł (w dniu koncertu) dostępne na biletomat.pl.

 
 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: