KONCERT - Patrycja Markowska oraz Formacja Nieżywych Schabuff!!!


30 lipca o godz. 19:00 na Placu Koncertowym os. Zachód odbędzie się koncert kultowej wokalistki Patrycji Markowskiej oraz zespołu Formacja Nieżywych Schabuff.

 

Patrycja Markowska to córka wybitnego wokalisty zespołu rockowego Perfect, który całkiem niedawno gościliśmy w Szczecinku na Imieninach Miasta. Jest zdolną, pełną energii
i pomysłów piosenkarką, która od wczesnego dzieciństwa występowała na dziecięcych festiwalach muzycznych. Wokalistka wydała pięć płyt, ostatnia nosi nazwę „Patrycja Markowska” i uzyskała status złotej płyty. Dla artystki ważne jest odkrywanie nowych klimatów w muzyce i śpiewanie takich piosenek, jak "W hotelowych korytarzach", "Stoisz u drzwi" i "W kamiennej dżungli blues". Tego samego wieczoru na pewno nie zabraknie muzyki dla miłośników rocka oraz popu, gdyż kolejną niespodzianką jaka pojawi się na scenie będzie zespół Formacja Nieżywych Schabuff. Zespół powstał w pierwszej połowie lat 80. Pod koniec 2007 roku pojawił się z utworem "Ty" i wziął udział w projekcie charytatywnym "Pocztówka do Św. Mikołaja 2007". Krążek osiągnął status Złotej Płyty . Latem 2010 roku ukazał się nowy singiel zatytułowany "Serce z piernika", natomiast jesienią singiel "Niewidzialny”.

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: