Zakończenie wakacji - KONCERT -The Pupils; Video; Jay Delano

 Już 27 sierpnia o godz. 18.00 na Placu Koncertowym os. Zachód odbędzie się ostatni wielki koncert plenerowy.


Tego dnia będziemy mieli okazję posłuchać jednego z najmłodszych, ale jednocześnie najlepiej zapowiadających się zespołów polskiej sceny muzycznej - zespołu "The Pupils". Zespół ten tworzy muzykę, którą można zaliczyć do nurtu teen pop. Żaden z piątki członków zespołu nie ukończył jeszcze 18 lat, ale dzięki talentowi i umiejętnościom wokalnym są już jednym z najbardziej rozchwytywanych zespołów tego roku.


O kolejnym zespole, który wystąpi tego samego wieczoru zrobiło się głośno już trzy lata temu, kiedy to ich utwór „Idę na plażę” stał się hitem lata 2008. Z kolei najnowsza piosenka „Papieros” jest jednym z najczęściej granych utworów w stacjach radiowych. Mowa oczywiście o zespole Video, który niedawno wydał kolejną płytę pt. „Nie obchodzi nas rock”.


Gwiazdą wieczoru będzie Jay Delano, holenderski piosenkarz, który w Polsce zasłynął takimi utworami jak „Close To You”, „Just Like Me” oraz „Here Comes The Sun”. W 2009 roku brał także udział w 9 edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Z pewnością utwory taneczne w wykonaniu Jaya Delano będą idealnym zakończeniem zarówno wieczoru jak i obfitującego w gwiazdy sezonu.

 

KLIKNIJ  --------->

 

 

 

 

 

 

 

Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: