zBiegiemNatury!!!

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Nadleśnictwo Szczecinek serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom cyklu imprez pod wspólnym tytułem ”zBiegiemNatury”. Akcja zachęcająca do wspólnego biegania i nordic walking po malowniczych, leśnych ścieżkach cieszyła się popularnością od pierwszego treningu, który odbył się 5 miesięcy temu, 17 marca. Coniedzielne treningi pomagały w budowaniu formy i osiąganiu lepszych wyników na kolejnych, comiesięcznych zawodach Grand Prix.

4 sierpnia odbyły się ostatnie zawody z cyklu, podczas których nagrodzeni zostali najlepsi w V zawodach GP, najlepsi w klasyfikacji generalnej oraz Ci, którzy najaktywniej uczestniczyli w spotkaniach.

 

 Zapraszamy do fotogalerii z ostatniego, niedzielnego spotkania oraz do obejrzenia zdjęć z pierwszego treningu, sprzed 5 miesięcy!

 

Fotogaleria V Grand Prix!

 

Pierwszy trening 17 marca

 

BIEG – OPEN KOBIETY

 

1. Aleksandra Pochranowicz                                                               - 40 pkt

2. Małgorzata Szabałowska                                                                 - 33 pkt

3. Izabela Frontczak                                                                               - 32 pkt

4. Anna Kulicka                                                                                       - 30 pkt

5. Justyna Lecka                                                                                     - 26 pkt

6. Anna Makselon                                                                                   - 25 pkt

7. Ewa Tranbowicz                                                                                 - 13 pkt

8. Natalia Brynkiewicz                                                                            - 10 pkt

9-10. Justyna Grzywaczewska, Magdalena Kończak                       - 9 pkt

11-12. Martyna Kłusek, Marzen Zyśko                                                 - 8 pkt

13. Agnieszka Paszkiel                                                                          - 7 pkt

14. Klaudia Kubiak                                                                                  - 7 pkt

15. Sylwia Tyluś                                                                                       - 6 pkt

16. Ewa Trambowicz                                                                              - 4 pkt

16. Katarzyna Królak                                                                               - 3 pkt

17. Ewa Szymańska                                                                               - 3 pkt

18-19. Julia Aleksandrowicz, Violetta Cieslak                                   - 2 pkt

20. Agnieszka Tarnopolska, Małgorzata Poliwka                              - 1 pkt

 

BIEG – OPEN MĘŻCZYŹNI

 

1. Sylwester Szymański                                                                                  - 48 pkt

2. Zbigniew Błaszczyk                                                                                     - 44 pkt

3. Mirosław Kowalski                                                                                      - 34 pkt

4. Wojciech Wieczorek                                                                                    - 26 pkt

5. Rafał Żakowski                                                                                            - 20 pkt

6. Sebastian Burghardt                                                                                  - 19 pkt

7. Bartłomiej Spytkowski                                                                                - 12 pkt

8. Grzegorz Groszewski                                                                                  - 10 pkt

9-11. Janusz Pochronowicz, Piotr Książkiewicz, Adrian Zakrzewski      - 9 pkt

12. Daniel Wieczorek, Karol Merk                                                                 - 5 pkt

14. Kamil Brzeziński                                                                                        - 4 pkt

15-16. Łukasz Cerk, Marek Okuszko                                                            - 3 pkt

17-19. Adrian Sienkiewicz, Tomasz Bacic, Mateusz Lecki                       - 1 pkt

NORDIC WALKING – OPEN KOBIETY

1. Monika Kolorz - Perz                                                                                                        - 50 pkt

2. Anna Piotrowicz                                                                                                                - 37 pkt

3. Barbara Boruc                                                                                                                  - 34 pkt

4. Nina Żylińska                                                                                                                    - 21 pkt

5. Bernadeta Mikrut                                                                                                              - 17 pkt

6-7. Lidia Pieńkos, Krystyna Leszczyszyn                                                                        - 9 pkt

8-10. Teresa Bartoszko, Alicja Aleksandrowicz, Katarzyna Hołyńska - Ryndak        - 6 pkt

11-12. Katarzyna Kowalczyk, Dorota Sowińska                                                               - 5 pkt

13-15. Elżbieta Toboła, Julia Kowalczyk, Joanna Stachyra                                           - 4 pkt

16. Dorota Patkowska                                                                                                          - 3 pkt

17. Renata Grondys                                                                                                              - 2 pkt

NORDIC WALKING – OPEN MEŻCZYŹNI

 

1. Andrzej Kowal                                                  - 45 pkt

2. Bogdan Wakszyński                                       - 43 pkt

3. Tadeusz Jakimiec                                           - 39 pkt

4. Marek Rumiński                                              - 27 pkt

5. Filip Bielicki                                                      - 23 pkt

6. Grzegorz Mazurkiewicz                                   - 22 pkt

7. Krzysztof Chitruszko                                        - 16 pkt

8. Grzegorz Dunaj                                                - 15 pkt

9. Cezary Szpernalowski                                    - 15 pkt

10. Grzegorz Żyliński                                             - 9 pkt

 

Regulamin do pobrania

 


 


Repertuar kina "Wolność"


 

Szczecinek - setki lat, tysiące możliwości


Zobacz nas także na: